Soukromí

<

Bydlení

Práce

=

Majitel

Stavíte dům nebo řešíte rekonstrukci bytu a chcete si pohlídat dodavatele? Přemýšlíte o pronajmutí nemovitosti a chcete mít pod kontrolou všechna rizika? Máte problémy s parkovacím místem? Zeptejte se nás a budete vědět.

Pronajímatel

Pronajímáte nemovitost a řešíte potíže s nájemci? Chcete vědět, na co máte právo a za jakých podmínek můžete nájemcům dát výpověď? Poškodili nájemci Váš majetek? Využijte aplikaci “one pocket” a zjistěte správný postup.

Nájemce

Chce po Vás pronajímatel extra poplatky nebo Vám nechce poskytnou přehledy o spotřebě energií? Na co máte jako nájemce právo a jaké opravy hradí pronajímatel? Jsme tu pro Vás. Dejte nám vědět.

Sousedé

Nedokážete se domluvit se sousedy? Znepříjemňují Vám život? Nainstalovali si kamerový systém a zaznamenávají Váš pozemek? Co dělat, když Vás sousedé vytopí? Využijte službu “one pocket”.

Pojistná událost

Nevyplatila Vám pojišťovna dostatečnou částku nebo neplnila vůbec? Na co nezapomenout před hlášením škodné události? Jak se bránit? Poraďte se s námi, v “one pocket” toto řešíme.

 

Úřady

Bojujete s úřady? Nechtějí Vám dát povolení nebo neřeší Vaše stížnosti? Nevíte, jak dál pokračovat a na koho se obrátit? Zeptejte se nás.

Koupě

Rozhodujete se koupit si nemovitost a chcete si pohlídat smlouvy? Víte, co dělat, když se objeví skryté vady, o kterých Vám nikdo neřekl? Lze požadovat zpět po RK rezervační zálohu? Využijte službu “one pocket”.

Stavební práce

Objednali jste si firmu, která odvedla práci nekvalitně a nestaví se k tomu čelem? Chcete poradit, jak sepsat smlouvu o dílo? Kdy a proč nepodepisovat předávací protokol? I tyto záležitosti řešíme.