Příklady

Vztahy

Petra se rozešla s partnerem, se kterým má malou Terezku.

Přes aplikaci „one pocket“ předala případ právníkovi, který zpracoval návrh ohledně péče a příspěvku na dítě. S bývalým přítelem se domluvili a nemuseli věc řešit soudně.

Díky tomuto řešení ušetřili nejen spoustu peněz, ale především nevystavili Terezku velkému stresu.

Zábava

Osmiletá Hanka miluje jízdu na koloběžce. Nepozorný řidič si ji nevšiml a srazil ji.

Její máma předala přes aplikaci „one pocket“ případ právníkovi, který dokázal získat maximální plnění nejen z povinného ručení viníka, ale také z její životní pojistky. Díky profesionální právní pomoci, tak dokázala získat o 250 000 Kč více, než kdyby to řešila sama.

Sport

Adam rád sportuje, ale nesnáší papírování a řešení smluv. Chodit po pojišťovnách a zjišťovat, kde dostane výhodnější podmínky, ho vážně nebaví. Stejně tak ho unavuje řešit smlouvy s dodavateli energií.

Tím, že využívá aplikaci „one pocket“, ví, kde dostane výhodnější cenu a jednoduše si ji zařídí. Díky tomuto řešení má dnes v peněžence o 6 300 Kč vice.

domov

Katka rekonstruovala byt. S kvalitou práce firmy, která rekonstrukci prováděla, však nebyla spokojená.

U firmy ovšem se stížnostmi nepochodila. Přes aplikací „one pocket“ kontaktovala právníka a zjistila, jak se může bránit. Soudní znalec potvrdil, že firma nedodržovala správce postupy a ta tak musela vše opravit na svoje náklady.

Reklamace ji byla uznaná a díky aplikace se domohla svých práv.

Jak funguje aplikace