Bydlení

<

Práce

Přeprava

=

Podnikání

Podnikáte a nezaplatili Vám fakturu? Napsali Vám falešnou referenci a nevíte, jak se bránit? Zrušili Vám objednávku, na které již pracujete? Není Vaše podnikání Švarc systém? Využijte službu “one pocket”.

Smlouvy a pracovní podmínky

Co by měla DDP a DPČ obsahovat a jak mohou být tyto dohody uzavřeny? Jaké jsou výpovědní doby a Vaše povinnosti? Jaké povinnosti má zaměstnavatel? Toto a mnohem více se dozvíte v aplikaci “one pocket”.

Pracovní úrazy

Stal se Vám pracovní úraz a firma to chce tzv. zamést pod koberec? Víte, na co vše máte nárok a že můžete obdržet až milionová odškodnění? Chcete si nechat poradit? “One pocket” je tu od toho, tak nás neváhejte kontaktovat.

Obtěžování na pracovišti

Jste obětí šikany nebo sexuálního obtěžování na pracovišti? Jaké důkazy jsou potřeba a jak se můžete bránit? Co dělat, když to vedoucí nechce řešit? Ozvěte se nám.

Výpověď

Dostali jste výpověď nebo o ní přemýšlíte? Jak to správně udělat a na co máte nárok? Co Vám hrozí a kdy je výpověď neplatná? Kdy máte nárok na odstupné? Dejte nám vědět a zjistěte svoje práva.

Dovolená

Kdy na ni máte nárok a kdy Vám ji mohou zrušit? Kdo určuje čerpání a za jakých podmínek? Musíte si brát dovolenou, když jdete k lékaři nebo darovat krev? Jak dovolenou správně oznámit? S “one pocket” tyto informace víte přesně.

Zaměstnanec

Nastupujete do nového zaměstnání? Chcete vědět, zda zaměstnavatel postupuje podle zákona? Hradí Vám zaměstnavatel vše, na co máte nárok? Rádi byste se poradili ohledně smlouvy? Ozvěte se nám.

Škoda na pracovišti

Způsobili jste škodu a zaměstnavatel po Vás chce náhradu? Na co má nárok a na co ne? Co řeší pojištění a kdy pojišťovna plnit nebude? Chtějí po Vás podepsat nějaké papíry? Řešte to včas. “One pocket” je tu pro Vás.