Výdaje

<

Soukromí

;

Bydlení

=

Reklamace

Řešíte reklamaci a nechtějí Vám ji uznat? Rádi Vám sdělíme Vaše práva, ať už se jedná o zboží za 10 000 Kč, zájezd za 60 000 Kč nebo kuchyňskou linku za 200 000 Kč. Řešíme rovněž kompenzace za zpožděné lety.

Úrazy

Stal se Vám úraz a chcete mít od začátku větší jistotu, že Vám pojišťovna vyplatí všechny nároky? Potřebujete znalce na úrazy nebo doktora, který posoudí Váš případ? Snížila Vám pojišťovna plnění? Dejte nám vědět.

Děti

Řešíte potíže s placením výživného? Zapletly se Vaše děti do trestné činnosti? Je Vaše dítě obětí vydírání na internetu? Stal se Vašemu dítěti úraz nebo ho někdo šikanuje? Poraďte se s námi, společně to vyřešíme.

Rozvod nebo rozchod

Řešíte rozvod nebo komplikovaný rozchod? Komu co náleží? Kdo se bude starat o děti nebo domácí mazlíčky? Jak postupovat, abyste to měli co nejdříve za sebou? Jste obětí psychického vydírání nebo domácího násilí? Dejte nám vědět.

Rodina

Plánujete sňatek, ale raději byste měli sepsanou předmanželskou smlouvu? Zajímá Vás převod majetku na rodinné příslušníky? Chcete ochránit členy své rodiny? Kontaktujte nás

Odpovědnost

Byla vám způsobena škoda? Způsobili jste někomu škodu a nevíte jak postupovat? Víte, jak správně nahlásit škodu, aby Vám pojišťovna vyplatila plnění? Zeptejte se nás.

Smlouvy

Potřebujete vypovědět smlouvu nebo Vám hrozí sankce? Řešíte dědictví nebo chcete sepsat závěť? Nevíte, kdy můžete od smlouvy odstoupit? Jsme tu od toho, tak nás neváhejte kontaktovat.

Podvody

Stali jste se obětí podvodu finančního poradce? Zaplatili jste za zboží, které nedošlo? Nevíte, jak postupovat dál a jaké kroky podniknout, abyste se domohli svých práv? Využijte službu “one pocket”.